Víkendové pobyty > Víkendový pobyt v Náchodě

Víkendový pobyt v Náchodě 10/2007

Noc s Astrid Lindgrenovou v Městské knihovně v Náchodě

 

V pátek 12. října se konal výjezd 11ti desetiletých dětí ze Dvorá Králové n/Labem do Městské knihovně v Náchodě. Zde byl pro děti nachystán společný program v podobě soutěží. Ty navazovaly na příběh švédské spisovatelky Atrid Lindgrenové Ronja, dcera loupežníka, což vyžadovalo nejen zručnost a šikovnost, ale také určité literární vědomosti. Noční program končil s půlnocí rozdáním věcných cen všem zúčastněným.

Kromě Městské knihovny v Náchodě děti navštívily tamní muzeum, kde byly seznámeny s historií a tradicemi města Náchoda. V sobotním dopoledni proběhla prohlídka náchodského zámku, po které jsme se vraceli zpět do Dvora Králové.

Dvorské děti byly nadšené a již se těší na své náchodské kamarády, které jsou na oplátku pozváni na jarní setkání, které plánujeme na jaro příštího roku.

 
data/images/vikendove-pobyty/vikendovy-pobyt-v-nachode/4.b nachod 113.jpg data/images/vikendove-pobyty/vikendovy-pobyt-v-nachode/4.b nachod 123.jpg data/images/vikendove-pobyty/vikendovy-pobyt-v-nachode/4.b nachod 055.jpg data/images/vikendove-pobyty/vikendovy-pobyt-v-nachode/4.b nachod 052.jpg
 
HUMLNET CREATIVE TOPlist