Občanské sdružení Klíč - práce s dětmi a mládeží

Letní dětský tábor 2016
Astro-Bradavice

Je pravdou, že Harry Potter svedl svou poslední bitvu proti černému mágu lordu Voldemortovi, ale příběhy školy mágů nekončí! Astro-Bradavice opět otevírají své brány a přijímají nové čarodějnické učně. Staň se pánem své hůlky a přidej se k nám, čekáme tě 16. července t.r. jako obvykle na nástupišti 9 a ¾!


kde: v rekreačním zařízení Astra Dlouhé Rzy v Orlických horách (cca 10 km od Nového Města nad Metují), ubytování ve čtyř lůžkových chatkách s el.osvětlením a ve zděném domečku, vybavených spacím pytlem (možno vzít vlastní), uprostřed tábora 25 metrový bazén, hřiště na volejbal, beach volejbal, tenisový kurt, fotbalové hřiště, stolní tenis, venkovní šachy, tábor obklopen lesy a krásnou přírodou (dělostřelecká tvrz Skutina a Dobrošov, zřícenina Frymburk)
 
kdy: od soboty 16. července
do soboty 30. července 2016
 
stravování: 5 x denně ve vybavené jídelně, vaří profesionální kuchař (snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, bohatý salátový bufet, dopolední a odpolední svačina, druhá večeře, pitný režim)
 
doprava: zajištěna (tam i zpět) autokarem s nástupem v Trutnově a v Hostinném
 
pro koho: zúčastnit se mohou děti od šesti do šestnácti let (včetně)
 
cena: zahrnuje ubytování v dřevěných chatkách či zděné budově, lůžkoviny, pestrou stravu, dopravu, úrazové pojištění, odbornou zdravotnickou službu 24hod. denně, ceny a odměny v soutěžích, výlet (případné vstupy v ceně), táborové tričko, cena poukazu: 4.400,-- Kč se společnou dopravou, 4.200,-- Kč s vlastní dopravou
Na tento tábor může přispět FKSP Vašeho zaměstnavatele!

Uzávěrka přihlášek do 15. května 2016

Přihláška se společnou dopravou (pdf)
Přihláška s vlastní dopravou (pdf)

Přihlášky a veškeré informace podají:
René Míča - tel: 602 466 685
Radka Míčová - tel: 607 857 692
Zdena Nováková - tel: 777 685 252

poslední aktuality

poslední fotogalerie

 
HUMLNET CREATIVE TOPlist