Spolek občanů Klíč - práce s dětmi a mládeží

Letní dětský tábor 2020

Nevíte, co budou dělat vaše děti o prázdninách? Těšíme se na ně na táboře s Klíčem. Tábor se snažíme vést v duchu přátelství, rovnosti, vztahu k přírodě, sportu, dáváme prostor dětské fantazii a zažití něčeho navíc. Celým táborovým programem nás bude opět provázet celotáborová hra a oblíbené divadlo. Věříme, že z připravovaného programu si každý vybere to, co ho baví. Rádi sportujeme, zpíváme, cestujeme, hrajeme si, společně se bavíme. Víme, že na táboře s Klíčem není místo pro nudu.


organizátor: Spolek občanů Klíč složený z kolektivu pracovníků sociálního, pedagogického, zdravotního směru a dalších nadšenců, kteří mají dlouholeté zkušenosti s dětmi nejen během roku, ale i při prázdninových aktivitách.
 
kde: v penzionu Jívka v Jívce II, nedaleko obce Radvanice (Trutnovsko), lokalita: Jestřebí hory (rozhledna Žaltman). V okolí mnoho zajímavých míst: Adršpachšské skály, Broumovské stěny, křížová cesta ve Stárkově, pěchotní sruby v Odolově, měděný důl Bohumír, muzeum bratří Čapků v Malých Svatoňovicích a další.
 
  Ubytování ve čtyřlůžkových chatkách s el. osvětlením a v penzionu. Tábořiště je obklopené lesy, loukami a krásnou přírodou, k dispozici je bazén, přírodní hřiště, zastřešená terasa, tělocvična, ohniště. Lokalita je velmi atraktivní pro pěší turistické výlety.
 
kdy: od neděle 2. srpna 2020
do soboty 15. srpna 2020
 
stravování: 5 x denně ve vybavené jídelně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a pitný režim)
 
doprava: vlastní
 
pro koho: zúčastnit se mohou děti od šesti do patnácti let (včetně)
 
cena: zahrnuje ubytování v chatkách či penzionu, lůžkoviny, pestrou stravu, odbornou zdravotnickou službu 24hod. denně, odměny v soutěžích, výlety (vstupy), táborové tričko, cena poukazu: 4.850,-- Kč

Uzávěrka přihlášek do 15. dubna 2020

Přihláška s vlastní dopravou (pdf)

Přihlášky a veškeré informace podají:
Radka Mičová tel:607 857 692,
René Miča tel:602 466 685
Zdena Nováková tel: 777 685 252

Na tento tábor může přispět FKSP Vašeho zaměstnavatele!

poslední aktuality

poslední fotogalerie

 
HUMLNET CREATIVE TOPlist