Spolek občanů Klíč - práce s dětmi a mládeží

Letní dětský tábor 2017

Nevíte, co budete dělat o letních prázdninách? Vydejte se s námi po stopách mapy vedoucí k ostrovu, kde poklad dřímá již 300 let. Budeme překonávat nástrahy moře a pasti kapitána Richardse. Nebude to snadné, proto vyzýváme všechny dobrodružné, statečné, bojovné a udatné námořníky, aby se k nám připojili na této odvážné cestě. Naše eskadra vyplouvá tradičně z loděnice v Hostinném a v Trutnově.


organizátor: spolek občanů Klíč složený z kolektivu pracovníků sociálního, pedagogického, zdravotního směru a dalších nadšenců, kteří mají dlouholeté zkušenosti s dětmi nejen během roku, ale i při prázdninových aktivitách.
 
kde: v  rekreačním zařízení Klučanka v Dědově, lokalita Broumovska (cca 4 km Ostaš, Teplické skalní město 5km, Adršpach, Jiráskovy skály a Police nad Metují (moderní koupaliště), ubytování v chatách s el. osvětlením a v penzionu, tábořiště je obklopené lesy, loukami a krásnou přírodou, k dispozici je hřiště, ping pongový stůl, přírodní koupaliště vzdálené 5 minut chůze. Lokalita je velmi atraktivní pro pěší turistické výlety.
 
kdy: od soboty 15. července
do soboty 29. července 2017
 
stravování: 5 x denně ve vybavené jídelně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a pitný režim)
 
doprava: zajištěna (tam i zpět) autokarem s nástupem v Trutnově a v Hostinném
 
pro koho: zúčastnit se mohou děti od šesti do patnácti let (včetně)
 
cena: zahrnuje ubytování v dřevěných chatách či penzionu, lůžkoviny, pestrou stravu, dopravu, odbornou zdravotnickou službu 24hod. denně, ceny, odměny v soutěžích, výlety (vstupy v ceně), táborové tričko, cena poukazu: 4.400 Kč se společnou dopravou

Uzávěrka přihlášek do 15. května 2017

Přihláška se společnou dopravou (pdf)

Přihlášky a veškeré informace podají:
René Míča - tel: 602 466 685
Radka Míčová - tel: 607 857 692
Zdena Nováková - tel: 777 685 252

poslední aktuality

poslední fotogalerie

 
HUMLNET CREATIVE TOPlist