Aktuality > Letošní letní tábor a mobily

Letošní letní tábor a mobily 02/2017

Od roku 2017 si vyhrazujeme právo přísného zákazu mobilních telefonů, tabletů, notebooků!!! Nedávejte je dětem! Jsou na táboře zbytečné. A jen dělají zbytečnou neplechu.
Stýská se vám maminko? Pošlete pohled nebo dopis. Vaše dítě udělá to samé. Dítě jede na tábor, aby se osamostatnilo a bylo mimo výdobytky doby, jako jsou právě mobilní telefony, facebook a podobně. Pokud v  průběhu tábora máte nějaké pochybnosti (například ze zpráv SMS ze  zakázaných mobilních telefonů nebo z dopisů) o zdraví, vývoj svého dítěte, atd., neváhejte se nám ozvat. Jsme tu od toho, abychom Vašim dětem zajistili maximální možnou péči.
Chceme jenom, aby vaše děti prožily hezkých 14 dní v přírodě, které budou vyplněné sportem, hrami a kamarádstvím a jsme toho názoru, že elektronické „výdobytky“ dnešní doby mají zůstat doma – těch si všichni užijeme během celého roku dost a dost. Prostě telefon na tábor nepatří.
Tábor má děti naučit i samostatnosti. Po zkušenosti z let předešlých: dětský tábor má naučit samostatnosti i rodiče. Děkujeme Vám za pochopení.

 
 
HUMLNET CREATIVE TOPlist